Be oficialaus darbo kreditoriai vartotojui paskolos nesuteikia

Standard

Paskolos nedirbantiems

Jei nedirbantis asmuo nori gauti paskolą, tuomet jis neturėtų tikėtis ją gauti iš vartojimo paskolų teikėjų. Įdomu, kodėl? Viskas yra labai paprasta. Greitųjų kreditų bendrovės neturi teisės suteikti paskolas oficialaus darbo ir pajamų neturintiems vartotojams. Tai draudžia galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai. Todėl jei jūs praradote darbą ir šiuo metu ieškote naujo, tačiau jums taip pat reikia ir papildomos finansinės injekcijos, nepamirškite, kad paskolos nedirbantiems kredito bendrovėje negausite. Tokiu atveju reikėtų ieškoti kitokių alternatyvų.

Pavyzdžiui, jei jūs neatitinkate kreditorių taikomų sąlygų, dėl paskolos nedirbantiems galite bandyti kreiptis į pavienius asmenis, kurie teikia paskolas. Tuomet jums nebus taikomos tokios sąlygos kaip įprasta kredito bendrovėse, tačiau tai nereiškia, kad viskas taps kur kas paprasčiau. Dažniausiai tokiais atvejais skolinama su vekseliu. Tai reiškia, kad visas teises įgyja paskolos teikėjas. Tai yra kur kas rizikingesnis skolinimosi būdas, tačiau jei jūs žinote, kad neturite kitos išeities, kaip tik kreiptis į pavienius fizinius asmenis, kurie gali suteikti norimo dydžio paskolą, tuomet pirmiausia pasinaudokite internetine paieška ir peržiūrėkite tai, ką galima rasti dabartinėje rinkoje. Galite būti tikri, kad pasirinkimų bus labai daug ir įvairių, todėl svarbiausia, kad neskubėtumėte ir rinktumėtės atsakingai.

Supraskite, kad tokiu atveju jūs prisiimsite rimtą finansinį įsipareigojimą, kurį turėsite įgyvendinti. Todėl į paskolas turėtumėte žvelgti labai atsargiai. Jei jūs šią akimirką neturite darbo ir oficialių pajamų, turite turėti aiškų planą, kaip paskolą galėsite grąžinti ir kaip ją efektyviausiai panaudosite. Tuo tarpu, jei neturite jokio konkretaus paskolos panaudojimo plano, neskubėkite jos imti. Jei paskolą iššvaistysite vėjais, įklimpsite į dideles skolas ir jums teks spręsti dar daugiau įvairių problemų. Todėl asmeninių finansų valdymas tokiais atvejais yra tiesiog kertinis elementas, be kurio nebūtų galima įsivaizduoti prastos finansinės situacijos pagerėjimo ir esamų problemų sprendimo. Žinoma, jei jums trūks žinių ir patirties, visuomet daug naudingos informacijos galite rasti internete, todėl jums tereikia turėti daugiau noro ir skirti šiek tiek daugiau papildomo laiko.