Gėlių pristatymas į namus

Standard

Gėlių pristatymas Vilniuje

Jūs labai užimtas žmogus, o Jūsų mylimoji – išranki princesė ant žirnio. Nesugriaukite tų rūmų ir pasakos, kuriuos jai kuriate. Dovanokite savo mylimajai gėles – gėlių pristatymas Vilniuje padeda net išrankiausioms moterims pasijusti tikromis princesėmis ar karalienėmis.

Gėlės neturi netinkamų progų

„Ti amo gėlių“ ekspertai Jums gali garantuoti, kad gėlės — puikiausiai dovana, kuri niekad neįpareigoja, skirtingai nei kitos daiktinės dovanos. „TI amo gėlės“ padės išsirinkti puokštę, kuri nedrasko kišenės. Puokštės gali būti pačių įvairiausių formų ar derinių.

Gėlėms niekada nebūna netinkamų progų. Jos pradžiugina tiek mylimus, tiek gerbiamus žmones. Gėlių pristatymas Vilniuje puikus pasirinkimas greitą gyvenimo tempą gyvenantiems žmonėms ar tiesiog tiems, kurie žino, kaip rodyti savo meilę, padėką bei kitus jausmus.

Kada dovanoti gėles? 

Džiugių įvykių jungtuvių, vaiko gimimo, krikštynų, sužadėtuvių, gimtadienio, tarnybinio paaukštinimo proga, baigus mokyklą, kalendorinių ir valstybinių švenčių, atmintinų dienų proga.

Tais atvejais, kai esate pakviestas į svečius vakarienės ar pietų, taip pat turėtumėte iš anksto pasirūpinti gėlėmis. Jokiu būdu tai neturėtų būti vazonas, nes galite būti palaikytas visiškai etiketo neišmanančiu žmogumi. Į svečius dera neštis tik gyvas gėlės. Dar geriau būtų, jei gėlės į namus, kuriuose viešėsite, atvyktų pirmiau Jūsų. Gauta gėlių puokštė leis namų šeimininkei pasirūpinti serviruojamo stalo estetiniu vaizdu.

Jeigu kažkas Jums buvo paslaugus, labai pasitarnavo padėdamas Jums asmeniniame ar profesiniame gyvenime, pasijus labai pamalonintas gavęs iš Jūsų gėlių. Būkite dėkingas žmonėms, kurie Jums padeda!

Pridarėte kitam bėdos, problemų ar tiesiog išdavėte? Numanote, kad atiprašymui vien „atsiprašau“  nepakaks ir šis procesas gali užtrukti labai ilgai? Gėlės gali būti puikus atsiprašymo startas, o gal net ir pats finišas.

Ligoninėje guli Jums artimas ar gerbiamas žmogus? Nesate tikri ar spėsite aplankyti? Ligoniui visada galima nusiųsti gėlių, jos jį nepaprastai pradžiugins, parodys, kad nepamiršote. Juk niekam ne paslaptis, kad geras nusiteikimas ir pasveikti dažniau padeda.

Laidotuvės taip pat tas gyvenimo momentas, kai privalu ateiti su gėlėmis. Žinote, kada dovanoti gėles.