Laisvalaikio praleidimo būdai

Standard

Sodybos nuoma

Vasara – puikus metas pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Nesvarbu, kuriame Lietuvos krašte gyvenate, visada rasite vietų, kurias vertėtų aplankyti ir kuriose galėtumėte pailsėti. Kiekvienas Lietuvos regionas yra savitas ir išskirtinis. Vakarinė Lietuvos dalis gali didžiuotis jūra ir nuostabiais kurortiniais miestais, o rytinė Lietuvos dalis – ežerų ir miškų gausa.

Dažniausiai žmonės mėgsta vasaros atostogas ir savo laisvalaikį leisti gamtoje. Kai kurie susiruošia į iškylas su palapinėmis, o kiti mėgsta ilsėtis komfortiškiau, todėl pasinaudoja sodybos nuoma Vilniuje ar kituose miestuose. Nėra sunku rasti tinkamų vietų poilsiui, nes Lietuva garsėja savo nuostabia gamta. Dabar dauguma ežerų pakrančių ir poilsiaviečių yra sutvarkytos. Ne prie visų vandens telkinių ir ne visose poilsiavietėse galėsite pasistatyti palapines ar išsikepti maisto ant laužo. Turėtumėte pasidomėti, kuriose vietose galima tai daryti, o kuriose – griežtai draudžiama. Jei degsite laužą be laužavietės arba atsivešite savo šašlykinę ar grilių – gali tekti sumokėti nemenką baudą. Nerizikuokite ir negalvokite, kad aplinkosaugininkai gali nepastebėti jūsų pačių susikurtos poilsio ir maisto ruošimo vietos. Internete nesunkiai rasite kempingų, poilsiaviečių ir laužaviečių žemėlapį. Taip galėsite išsirinkti geriausią variantą ir be rūpesčių mėgausitės savo atostogomis kartu su šeima ir draugais.

Jei ruošiatės atostogauti šalia vandens telkinių, vertėtų pasidomėti galimomis vandens pramogomis. Dabar nesunkiai turėtumėte rasti baidarių nuomos punktus. Šalia poilsiaviečių, žmonių pamėgtų ežerų ir upių pakrančių yra įsikūrę baidarių nuomos punktai. Žinoma, juos rasite ne prie visų vandens telkinių. Jei norite sužinoti tikslias vietas tiesiog į internetinės paieškos laukelį galite įvesti frazę, pavyzdžiui, baidarių nuoma. Pamatysite daug įmonių ir nuomos punktų, kurie galės pasiūlyti įvairias paslaugas. Kai kurių veikla apsiriboja tik baidarių ir irklų nuoma, tačiau dabar galima rasti ir tokių nuomos punktų, kurie sudarys jums kelis galimus maršrutus, aprūpins tinkama apsaugine apranga ir suteiks daug naudingos informacijos pradedantiesiems. Galėsite pasirinkti ramius arba ekstremalius ir daug ištvermės reikalaujančius maršrutus. Jei pasirinksite ramesnius maršrutus, galėsite pasigrožėti krašto gamta, tačiau jei pasirinksite ekstremalius – turėsite galimybę leistis į neužmirštamą nuotykį.

Svarbiausia nebijokite išbandyti naujų pramogų ir stenkitės nepažeisti stovyklavimo taisyklių.