Originalių formų akvariumai ir jų nauda

Standard

Neįprastų formų akvariumai, akvariumai kolonos, bokštai, staliukai – akvariumai, vis plačiau praveria namuose, biuruose ar restoranuose duris. Vandens gelmėje raibuliuojančios šviesos, skaidrus tyvuliavimas maloniai ir raminančiai nuteikia. Toks įspūdis, kaip poilsis prie jūros ar buvimas joje, klausimasis bangų ošimo, leidžia atsipalaiduoti ir jaustis jaukiau.
Drėkina patalpas
Didžiausią vandens skulptūrų asortimentą siūlančių bendrovė ,,Žaliasis tropikalis“ kuri projektuoja, gamina, montuoja ir prižiūri gaminius, vadovas teigė, kad staliukai – akvariumai, tai funkciniai baldai, ,,gyvieji baldai“, atviri akvariumai, akvariumai – kriokliai, kurių išorė yra atvira ar teka, krenta vanduo yra paklausūs SPA centruose, gydymo įstaigose, pensionatuose, todėl, kad drėkina, puošia patalpas ir gali būti naudojami vietoj oro drėkintuvų. Bendrovės vadovas pabrėžė, kad tai ypač tai aktualu karštą vasarą ar šaltą žiemą, kai patalpose yra sausas oras. Jei namie auga maži vaikai, drėgmės balansas rekomenduotinas nuo įvairiausių ligų. Taip pat vertinamas gydymas vaizdais, garsais ir kvapais.
Akvariumai baldai
Akvariumai bokštai, kolonos glotnios, tiesiai stovinčios geometrinės formos, neužima daug vietos, todėl šio dizaino akvariumai pirmauja pagal mažiausiai užimančių vietos plotą. Standartinių akvariumų bokštų aukštis siekia 210 cm, tačiau užsakomos kolonos būna ir nuo 250 iki 600 cm per kelis aukštus sumontuotos patalpų erdvėse. Tarp akvariumų kolonų gali būti sumontuotos lentynos, skaidrios spintelės, baro ar sekcijų pagrindu įvairiems daiktams sudėti. Taip pat akvariumus bokštus naudoja kaip interjero funkcines kolonas, arba integruojamos į esamų baldų kompoziciją, pridedant įvairias lentynas, ar sekcijos elementų, kurie netik puošia, bet ir atspindi sukurtame interjere dizaino elementus.
akvariumai bokstai
Staliukas – akvariumas gali atlikti ir baldo funkcijas, tai pietų, kavos ar baro staliukas – akvariumas su burbulų (burbuliukų), krioklių kojomis, stovu ar kita funkcija, gali būti įrengti svetainėje, virtuvėje, miegamajame, prieškambaryje ar pagrindinėje patalpų erdvėje. Standartinių akvariumų stalų aukštis gali būti nuo 100 iki 150 cm, Pastaruoju metu vis daugėja modernių stalų, kurių paviršiumi teka, krenta vanduo. Staliukų šoninės arba viršutinės dalys gali būti pagamintos iš vandens krioklių, burbuliukų, kurie būna tiesūs klasikinės formos, vingio, bangos ar dar įmantresnių moderno stiliaus formų.
akvariumai staliukai
Vandens grožybėmis susižavi visi, geidžiantys originalių, netradicinių, inovatyvių sprendimų savo aplinkoje. Daugumai imponuoja grožio, jaukumo, funkcionalumo, raminančios terapijos derinys. Patikusį gaminį galima išsirinkti ir užsisakyti bendrovės gaminių tinklapyje arba pateikti savo pageidaujamus matmenys, taip pat išsikviesti į objektą bendrovės atstovą, kuris suprojektuos ir pateiks optimalius būsimo interjero sprendimus.
Akrilas – unikali medžiaga
Akrilas yra ypatinga medžiaga, kuri naudojama aviacijoje, kosminių laivų įrangos gamyboje. Ši medžiaga yra ilgaamžė, kuri 17 kartų stipresnė, optiškai skaidresnė ir ilgiau išlaiko šilumą nei stiklas, kas yra gyvybingai svarbu akvariumų gyviams dingus elektros energijai. Maži temperatūros svyravimai ypatingai svarbūs tropinėms žuvims. Stiklas apriboja gaminių formas ir dydį, pavyzdžiui, akvariumų aukštis siekia tik 70 cm, kai tuo tarpu akrilo skulptūros gali būti išlietos bet kokio aukščio ir formos. Laikui bėgant vandenyje silikoninės siūlės kietėja ir pradeda irti, trupėti, ko pasėkoje, stiklinių akvariumų kraštinės liečiasi, suskylinėja nuo atsiradusių mikrotrukimų, toliau pradeda leisti vandenį ir dėl esamo slėgio gali atsitikti nelaimingas įvykis, turis sprogsta. Kaip teigia V. Gudavičius, būtent dėl šių priežasčių Jungtinėse Amerikos Valstijose viešosiose vietose yra draudžiama naudoti vandens gaminius iš stiklo, todėl akrilo gaminiai yra plačiai naudojami visame pasaulyje. Akrilo akvariumus labai lengva prižiūrėti, pavyzdžiui atsiradusius ant paviršiaus ar viduje įbrėžimus lengva pašalinti naudojant specialias poliravimo priemones. Kaip pataria viena iš didžiausią vandens skulptūrų asortimentą siūlančių bendrovė ,,Žaliasis tropikalis“ specialistai, akvariumus patartina statyti toliau nuo aitrios šviesos ar saulės spindulių, taip pat radiatorių.