Privatumo politika

Privatumo politika

Mes gerbiame jūsų privatumą. Svetainėje kaupiami jūsų privatūs duomenys ir ir bet kokia kita su jumis susijusi informacija nėra perduodami trečioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja jūsų užsakytos paslaugos, arba Lietuvos valstybės įstatymai.

Duomenų rinkimas

Mes nerenkame ir nenaudojame su jūsų saugumu susijusios asmeninės informacijos. Duomenys svetainėje renkami sausainukų pagalba, su tikslu gauti informacijos apie lankytojų svetainės naršymą.

Sausainukai

Sausainukai yra nedidelės dalelės tekstinės informacijos, kurios yra sukuriamos naršant svetaines ir yra saugomos jūsų kompiuteryje.. Mūsų naudojami sausainukai, mums pateikią tik anoniminę informaciją apie svetainės naršymą.  Jokia kita informacija nėra kaupiama, ar saugoma sausainukuose, ir sausainukai nėra naudojamai jokiais kitais tikslais.

Atkreipkite dėmesį, kad aukščiau yra aprašomi mūsų naudojami sausainukai, tuo tarpu kai kurie šioje svetainėje talpinamų reklamų tiekėjai gali naudoti duomenis naudojančius sausainukus. Sausainukų ir/ar  žiniatinklio signalų panaudojimas yra skirtas duomenų rinkimui, kurie  reikalingi reklamos pateikimo procesui. Mes neturime prieigos prie šių duomenų. Google naudoja DART  tipo sausainukus, pateikiant reklamą mūsų lankytojams, atsižvelgiant į jų ankstesnius apsilankymus mūsų ir kitose interneto svetainėse. Lankytojai gali atsisakyti, duomenų apie jų naršymą DART sausainukų pagalba rinkimo ir panaudojimo, apsilankę Google turinio tinklo privatumo politikos puslapyje http://www.google.com/privacy_ads.html

Apsauga

Mes nekaupiame jūsų pateikiamų asmeninių duomenų, išskyrus elektroninio pašto adresą, tuo atveju jei jūs su mumis susisiekiate, ir jis niekada nebus perduotas jokiai trečiai šaliai.

Nuorodos

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Atkreipkite dėmesį į tai, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių privatumo elgesį ir taikomą politiką. Rekomenduojame atidžiai perskaityti kiekvieno naujo internetinio puslapio kuriame lankotės privatumo politiką, nes privatumo politika aprašyta šiame puslapyje yra taikoma tik šiai interneto svetainei.